Didžioji pirtis

Visus pirties mėgėjus kviečiame atgauti jėgas jaukioje rusiškoje pirtyje, kur po karšto garo galima čia pat susėdus prie medinio stalo išgerti kvapnios žolelių arbatos.
Kad pajustumėte visavertę pirties naudą, jums padės pirtinimosi paslapčių žinovas, išmanantis vanojimo techniką, masažą žolelėmis, greitą organizmo atstatymą.


Mažoji pirtis

„Garinės kaime“ ant ežero kranto įrengta mažoji pirtis. Tai puiki vieta romantiškus vakarus leidžiantiems įsimylėjėliams, nedidelei bičiulių grupei ar šeimai.


Karšto vandens kubilas

Gerai įkaitęs pirtyje dažnas svečias neatsispiria pagundai džiaugtis karšto vandens kubilo malonumais vėsų rudens vakarą ar šaltą žiemą.


Pasiplaukiojimas valtimis ar vandens dviračiu

Išsiilgusiems romantikos siūlome pasiirstyti po paslaptingą Pragarinės ežerą valtimis, paplaukioti vandens dviračiu ar tiesiog pasvajoti vienumoje ant liepto.


Sporto aikštynas

Atokiau nuo pagrindinių pastatų įrengtas sporto aikštynas – puiki vieta lauko teniso, krepšinio, tinklinio, futbolo, rankinio mėgėjams.


Ekskursijos

Jūsų pageidavimu suorganizuosime ekskursiją su gidu po Kernavės apylinkes, miestelyje esančią žinomą Henriko Orakausko skulptūros studiją – galeriją „Šulinys“ bei susitikimą su pačiu darbų autoriumi, įdomią išvyką į šamoto keramikos meno centrą galerijoje „Mirnabalis“ – kūrybingumo ugdymo ir lipdybos meno praktinį užsiėmimą.


Kitos pramogos

Jums pageidaujant galime suorganizuoti judriąsias pramogas ant žemės, ore ar vandenyje, pavyzdžiui, jodinėjimą žirgais, skrydį karšto oro balionu, plaukimą baidarėmis ir kt.

PRAMOGOS KERNAVĖJE

KAIMO TURIZMO SODYBA „KERNAVĖS BAJORYNĖ“

Kernavė, Širvintų raj.
Tel.: +370 655 08551
El. paštas – info@kernavesbajoryne.lt


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.

Kitos paslaugos

  • Vestuvės, krikštynos, jubiliejai

    Kaimo turizmo sodyboje „Kernavės Bajorynė“ galite ne tik ilsėtis, organizuoti verslo susitikimus, bet ir pramogauti ištisus metus. Čia jūs kviečiami švęsti įsimintiniausias  savo gyvenimo šventes – vestuves, jubiliejus, krikštynas, kitas svarbias…

  • Stovyklos

    Jaukioje „Kernavės bajorynės“ sodyboje stovyklavo 10–15 metų jaunuolės ir jaunuoliai iš Lietuvos karių šeimų

  • Vidaus pramogos

    Bilijardas, stalo tenisas, pokeris