KONTAKTAI

KAIMO TURIZMO SODYBA „KERNAVĖS BAJORYNĖ”

Kernavė, Širvintų raj.
Tel.: +370 656 59199; +370 655 08551;
Faks.: +370 5 2058554
El. paštas: [email protected]
Skype: Kernaves bajoryne


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.

KAIP PAS MUS ATVAŽIUOTI

Iš Vilniaus: automagistrale Vilnius – Panevėžys iki posūkio į Avižienius, pasukus į dešinę važiuoti per Avižienius, Sudervę, Dūkštas iki nuorodos „Kernavė 1 km“, čia pasukti į dešinę.

Iš Vilniaus: per Pilaitę važiuoti į Sudervę, po to – per Dūkštas ir t.t., kaip nurodyta aukščiau.

Iš Vilniaus: automagistrale Vilnius – Panevėžys iki posūkio į Maišiagalą, pasukus į dešinę važiuoti per Maišiagalą į Dūkštas ir t.t., kaip nurodyta aukščiau.

Iš Kauno: greitkeliu Kaunas – Vilnius iki Vievio, čia reikia pasukti į dešinę Kernavės kryptimi, pavažiavus apie 500m., sukti į kairę. Toliau važiuoti visą laiką vadovaujantis nuorodomis "Kernavė". Privažiavus nuorodą „Kernavė 1 km“ pasukti į dešinę.

Iš Panevėžio, Ukmergės: automagistrale Panevėžys – Vilnius iki Širvintų – Kernavės viaduko ir rodyklės (į dešinę) „Kernavė 18 km“. Važiuoti per Vileikiškius, Musninkus, ties trečiuoju įvažiavimu į Kernavę reikia pasukti į kairę.

Kernavės bajorynė - kontaktai

KERNAVĖS BAJORYNĖ - IŠ PAUKŠČIO SKRYDŽIO

Kernavės bajorynė