KONTAKTAI

KAIMO TURIZMO SODYBA „KERNAVĖS BAJORYNĖ”

Kernavė, Širvintų raj.
Tel.: +370 656 59199; +370 655 08551;
Faks.: +370 5 2058554;
El. paštas: [email protected]


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.

KAIP PAS MUS ATVAŽIUOTI

Iš Vilniaus: automagistrale Vilnius – Panevėžys iki posūkio į Avižienius, pasukus į dešinę važiuoti per Avižienius, Sudervę, Dūkštas iki nuorodos „Kernavė 1 km“, čia pasukti į dešinę.

Iš Vilniaus: per Pilaitę važiuoti į Sudervę, po to – per Dūkštas ir t.t., kaip nurodyta aukščiau.

Iš Vilniaus: automagistrale Vilnius – Panevėžys iki posūkio į Maišiagalą, pasukus į dešinę važiuoti per Maišiagalą į Dūkštas ir t.t., kaip nurodyta aukščiau.

Iš Kauno: greitkeliu Kaunas – Vilnius iki Vievio, čia reikia pasukti į dešinę Kernavės kryptimi, pavažiavus apie 500m., sukti į kairę. Toliau važiuoti visą laiką vadovaujantis nuorodomis "Kernavė". Privažiavus nuorodą „Kernavė 1 km“ pasukti į dešinę.

Iš Panevėžio, Ukmergės: automagistrale Panevėžys – Vilnius iki Širvintų – Kernavės viaduko ir rodyklės (į dešinę) „Kernavė 18 km“. Važiuoti per Vileikiškius, Musninkus, ties trečiuoju įvažiavimu į Kernavę reikia pasukti į kairę.

Kernavės bajorynė - kontaktai

KERNAVĖS BAJORYNĖ - IŠ PAUKŠČIO SKRYDŽIO

Kernavės bajorynė