APIE MUS

„Kernavės bajorynė“ – moderni kaimo turizmo sodyba, kurioje galite ilsėtis ir pramogauti visus metus. Kernavės istorinio paveldo ir gamtos apsuptyje, visus metus siūlome jaukius kambarius, sveiką maistą, įvairias pirtis, sporto aikštyną, puikias sąlygas konferencijoms ir kitokiems renginiams, organizuojame įvairius proginius pobūvius ir daugybę įvairių pramogų

Esame įsikūrę 34 km. nuo Vilniaus, šalia pirmosios Lietuvos sostinės Kernavės, garsios savo istorine praeitimi, kraštovaizdžiu ir piliakalniais.

2004 m. Kernavės archeologinė vietovė įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Šimtmečius skaičiuojanti Kernavės istorija, kur tarsi susišaukia Neries vingis ir paslaptingas Pragarinės ežeras, kur tarp ąžuolų didybės ramybę pavargusiai sielai suteikia lietuviški liauni beržai bei grakščios pušelės, šioje oazėje įsikūrusi „Kernavės Bajorynė“ ...čia jungiasi praeitis ir dabartis, ramybė ir jaukumas bei patogumas, dėmesys bei žmogiška šiluma...

„Harmonijos pojūtis ir ramybė jūsų sielai“, – toks pagrindinis sodybos „Kernavės Bajorynė“ siekis. Čia svečiams patiekiamas šviežias, natūralus ir sveikas, su meile pagamintas maistas, sukurta saugi erdvė mėgautis tyla bei nuostabiais Kernavės gamtos peizažais.

KAIMO TURIZMO SODYBA „KERNAVĖS BAJORYNĖ“

Kernavė, Širvintų raj.
Tel.: +370 655 08551
El. paštas – info@kernavesbajoryne.lt


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.