„Kernavės bajorynėje“ – Lietuvos karių vaikų stovykla „Mes – Lietuvai“

„Kernavės bajorynėje“ liepos 13–19 d. vyko stovykla „Mes–Lietuvai“, kurią organizavo Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga. Jaukioje „Kernavės bajorynės“ sodyboje stovyklavo 10–15 metų jaunuolės ir jaunuoliai iš Lietuvos karių šeimų: ėjo į žygius, mankštinosi, domėjosi Lietuvos istorija.

Džiaugiamės, kad „Kernavės bajorynės“ stovyklautojus aplankė Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene. Prezidentas ir pirmoji ponia kartu su stovyklautojais dainavo lietuvių liaudies dainas, žaidė futbolą.

Stovyklautojams žinių dovanojo istorikai Karolis Zikaras, prof. dr. Valdas Rakutis, dr. Justina Kozakaitė; vyko Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukacijos „Partizanų ginklai“, „Nesulaužyti priesaikos“.

Teikiant apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas, „Kernavės bajorynės“ sodyboje buvo laikomasi Sveikatos apsaugos ministerijos saugumo rekomendacijų. Džiaugiamės, kad buvo išvengta sveikatos sutrikimų ir užtikrintas dalyvių saugumas.

KAIMO TURIZMO SODYBA „KERNAVĖS BAJORYNĖ“

Kernavė, Širvintų raj.
Tel.: +370 655 08551
El. paštas – info@kernavesbajoryne.lt


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.

Kitos paslaugos

  • Vestuvės, krikštynos, jubiliejai

    Kaimo turizmo sodyboje „Kernavės Bajorynė“ galite ne tik ilsėtis, organizuoti verslo susitikimus, bet ir pramogauti ištisus metus. Čia jūs kviečiami švęsti įsimintiniausias  savo gyvenimo šventes – vestuves, jubiliejus, krikštynas, kitas svarbias…

  • Lauko pramogos

    Visus pirties mėgėjus kviečiame atgauti jėgas jaukioje rusiškoje pirtyje, kur po karšto garo galima čia pat susėdus prie medinio stalo išgerti kvapnios žolelių arbatos. Kad pajustumėte visavertę pirties naudą, jums…

  • Vidaus pramogos

    Bilijardas, stalo tenisas, pokeris