Kaimo turizmo sodyboje „Kernavės Bajorynė“ galite ne tik ilsėtis, organizuoti verslo susitikimus, bet ir pramogauti ištisus metus. Čia jūs kviečiami švęsti įsimintiniausias  savo gyvenimo šventes – vestuves, jubiliejus, krikštynas, kitas svarbias sukaktis.

Esame įsikūrę šalia pirmosios Lietuvos sostinės Kernavės, garsios savo istorine praeitimi, kraštovaizdžiu ir piliakalniais, apylinkėse. Kernavės archeologinė vietovė įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Būtent čia surengta šventė Jums ir Jūsų svečiams neabejotinai padovanos neišdildomų akimirkų, o jas įsiamžinę fotosesijose vėl ir vėl galėsite prisiminti patirtus įspūdžius.

Šioms ypatingoms progoms siūlome gardžius ir aromatingus bei kokybiškus patiekalus, gardintus mūsų pačių užaugintomis prieskoninėmis žolelėmis ar jų mišiniais, o didžioji dalis produktų įsigyjami iš vietinių ūkininkų, taigi mūsų maistas visada šviežias bei kokybiškas.

Svečių apgyvendinimui siūlome „Kernavės Bajorynė“ apartamentus – jaukius ir svetingus Svečių namų kambarius bei dviaukščius pušimi kvepiančius rąstinius namus „Garinės kaimas“ ant Pragarinės ežero kranto.

...KAD JŪSŲ ŠVENTĖS IŠLIKTŲ ILGAM ATMINTY...

KAIMO TURIZMO SODYBA „KERNAVĖS BAJORYNĖ“

Kernavė, Širvintų raj.
Tel.: +370 655 08551
El. paštas – info@kernavesbajoryne.lt


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.

Kitos paslaugos

  • Lauko pramogos

    Visus pirties mėgėjus kviečiame atgauti jėgas jaukioje rusiškoje pirtyje, kur po karšto garo galima čia pat susėdus prie medinio stalo išgerti kvapnios žolelių arbatos. Kad pajustumėte visavertę pirties naudą, jums…

  • Stovyklos

    Jaukioje „Kernavės bajorynės“ sodyboje stovyklavo 10–15 metų jaunuolės ir jaunuoliai iš Lietuvos karių šeimų

  • Vidaus pramogos

    Bilijardas, stalo tenisas, pokeris